Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Brunox Deo – pojemność 100ml innowacyjny, szwajcarski preparat wydłużający  żywotność goleni amortyzatorów w rowerach.  Swoją sprawność zawdzięcza obecności systemu .Czyści i konserwuje, dodaje płynności w pracy amortyzatorów (zmniejsza tarcie goleni) i wszelkiego rodzaju siłowników. Posiada doskonałe właściwości antykorozyjne.
  18,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Brunox Top-Kett - pojemność 100ml.Świetna ochrona antykorozyjna łańcucha rowerowego, zapewniająca również jego dobre smarowanie. Jeśli używasz swojego roweru w trudnych warunkach, przy każdej pogodzie, także w zimie, na zasolonych jezdniach, potrzebujesz Brunox® Top-Kett.Gwarantuje on 5 razy dłuższą ochronę antykorozyjną od innych środków.
  22,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Brunox Top-Kett - pojemność 50ml.Świetna ochrona antykorozyjna łańcucha rowerowego, zapewniająca również jego dobre smarowanie. Jeśli używasz swojego roweru w trudnych warunkach, przy każdej pogodzie, także w zimie, na zasolonych jezdniach, potrzebujesz Brunox® Top-Kett.Gwarantuje on 5 razy dłuższą ochronę antykorozyjną od innych środków.
  12,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kubełek czystości to najnowszy zestaw produktów do czyszczenia i pielęgnacji roweru firmy Bike on Wax. W skład kubełka wchodzi:Aktywna Piana do Mycia Roweru - atomizer 500 ml  Olej do Łańcucha z Teflonem - smarowniczka 100 ml Zmywacz do Koronek i Hamulców Rowerowych -  aerozol 100 ml Chusteczka do Czyszczenia i Nabłyszczania Roweru Gąbka Mikrofibra Odblask na Nogę
  49,99 zł
 • Olej do Łańcucha z Teflonem Bike on Wax 100ml - Olej stworzony z myślą o użytkownikach wykorzystujących rower w celach rekreacyjnych lub jako codzienny środek transportu. Pozostawia cienki, niebrudzący film, który zwiększa żywotność łańcucha i minimalizuje jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące, a jego powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna.
  17,99 zł
 • Olej do Łańcucha z Teflonem Bike on Wax 100ml Aerozol - Olej stworzony z myślą o użytkownikach wykorzystujących rower w celach rekreacyjnych lub jako codzienny środek transportu. Pozostawia cienki, niebrudzący film, który zwiększa żywotność łańcucha i minimalizuje jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące, a jego powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna.
  19,99 zł
 • Olej do Łańcucha z Teflonem Bike on Wax 400ml Aerozol - Olej stworzony z myślą o użytkownikach wykorzystujących rower w celach rekreacyjnych lub jako codzienny środek transportu. Pozostawia cienki, niebrudzący film, który zwiększa żywotność łańcucha i minimalizuje jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące, a jego powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna.
  34,99 zł
 • Olej Mineralny Tektro - Pojemność 50 ml. Mineralny płyn hamulcowy kompatybilny z większością hamulców tarczowych. Płyn marki Tektro jest kompatybilny z większością hamulców na rynku.
  19,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Piana na Gazie do Napędu Bike on Wax 500ml - Profesjonalny środek do usuwania smarów i trudnych zabrudzeń z napędu i łańcucha. Unikalny skład i forma aerozolu sprawiają, że to najskuteczniejszy środek do czyszczenia łańcucha i napędu dostępny na rynku. Po rozpyleniu zamienia się w pianę, która rozpuszcza wszystkie zabrudzenia i sprawia, że mechanizm błyszczy jak nowy!
  32,99 zł
 • Preparat Wielofunkcyjny Bike on Wax 100ml - Odrdzewia, myje, smaruje i konserwuje elementy metalowe w rowerze. Posiada doskonałe właściwości penetrujące dzięki którym dostaje się do trudno dostępnych miejsc, czyszcząc i zabezpieczając powierzchnię. Dzięki temu środek ułatwia rozdzielanie zapieczonych elementów w trudno dostępnych miejscach, takich jak: przerzutki, piwoty hamulców itp.
  14,99 zł
 • Preparat Wielofunkcyjny Bike on Wax 400ml - Odrdzewia, myje, smaruje i konserwuje elementy metalowe w rowerze. Posiada doskonałe właściwości penetrujące dzięki którym dostaje się do trudno dostępnych miejsc, czyszcząc i zabezpieczając powierzchnię. Dzięki temu środek ułatwia rozdzielanie zapieczonych elementów w trudno dostępnych miejscach, takich jak: przerzutki, piwoty hamulców itp.
  24,99 zł
 • Smar Litowy Bike on Wax 100ml - Produkt przeznaczony do smarowania łożysk tocznych, ślizgowych oraz innych współ pracujących elementów trących w rowerze. Zalecany do pracy w warunkach wymagających wysokiej stabilności mechanicznej smaru. Zapewnia właściwości antykorozyjne, a także odporność na starzenie oraz działanie wody. Zakres temperatur od  –30°C do 140°C.
  9,99 zł
Proszę czekać