Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Lista produktów producenta: AXA

 • Lampa Przód AXA Pico 30 Switch - Kompaktowa lampa przednia o sportowym wygładzie, montowana na widelec. Wyposażona w jedna mocną diodę o mocy 30 luxów. Lampa posiada zintegrowany odblask oraz wbudowane zabezpieczenie antyprzepięciowe. Zbudowana jest z wytrzymałych materiałów, a całość jest wodoszczelna. Wersja z wyłącznikiem 
  72,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa Tył AXA SPARK STEADY 50/80 MM - AXA Spark to tylna lampa charakteryzująca się kompaktowym rozmiarem o grubości 22.2mm. Źródłem światła jest jedna dioda LED o żywotności 50 000 godzin. Jej design pozwala również na dostrzeżenie światła po bokach lampy.
  38,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zapięcie Rowerowe AXA 600/6,5 Składane - Zapięcie holenderskiej marki AXA. Dzięki zastosowaniu technologii 3D, ogniwa łańcucha są ruchome i elastycznie połączone co pozwala na złożenie go do kompaktowych rozmiarów. Zapięcie posiada uchwyt mocujący dzięki któremu można je zamontować do ramy roweru. 
  179,00 zł
 • Promocja! Taniej o 30,00 zł
  Zapięcie Rowerowe AXA NEWTON FLK 90 - zapięcie wykonane ze specjalnej hartowanej stali, wyposażone w cylindryczny zamek odporny na rozwiercanie. Dzięki specjalnej konstrukcji został on dodatkowo zabezpieczy przed brudem i wilgocią. Przeguby zamknięcia zostały dodatkowo pokryte tworzywem w celu zabezpieczenia przed obiciem ramy roweru. 
  149,00 zł 179,00 zł
  Promocja! Taniej o 30,00 zł
 • Zapięcie Rowerowe AXA NEWTON 60/12 - stalowa linka o długości 60cm i grubości 12mm. Zapięcie jest powleczone osłoną z tworzywa, która chroni przed korozją i zabezpiecza rower przed zarysowaniem. Cylinder zabezpieczony jest w automatyczną osłonkę, która chroni przed zabrudzeniem. Dodatkowo AXA Newton jest wyposażony w uniwersalny uchwyt do przewożenia.
  52,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zapięcie Rowerowe AXA NEWTON 150/10 - stalowa linka o długości 150cm i grubości 10mm. Zapięcie jest powleczone osłoną z tworzywa, która chroni przed korozją i zabezpiecza rower przed zarysowaniem. Cylinder zabezpieczony jest w automatyczną osłonkę, która chroni przed zabrudzeniem. Dodatkowo AXA Newton jest wyposażony w uniwersalny uchwyt do przewożenia.
  57,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zapięcie Rowerowe AXA NEWTON 120/15 - stalowa linka o długości 120cm i grubości 15mm. Zapięcie jest powleczone osłoną z tworzywa, która chroni przed korozją i zabezpiecza rower przed zarysowaniem. Cylinder zabezpieczony jest w automatyczną osłonkę, która chroni przed zabrudzeniem. Dodatkowo AXA Newton jest wyposażony w uniwersalny uchwyt do przewożenia.
  64,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zapięcie Rowerowe AXA NEWTON 180/12 - stalowa linka o długości 180cm i grubości 12mm. Zapięcie jest powleczone osłoną z tworzywa, która chroni przed korozją i zabezpiecza rower przed zarysowaniem. Cylinder zabezpieczony jest w automatyczną osłonkę, która chroni przed zabrudzeniem. Dodatkowo AXA Newton jest wyposażony w uniwersalny uchwyt do przewożenia.
  60,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać