Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Bolinas Ridge 26" tworzono z myślą o młodych rowerzystach wymagających bardzo dobrej, lekkiej konstrukcji ramy, która poradzi sobie w terenie.
  1 769,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Dwa bardzo świeże i ciekawe malowania modelu Bolinas Ridge 1 sprawiają, że ten model będzie cieszył nie tylko jazdą ale i samym wyglądem.
  1 649,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zaawansowana technika budowy ramy wkroczyła do podstawowych modeli takich jak Bolinas Ridge 2, który wyposażono dodatkowo w 24biegi i tarczowe hamulce Tektro.
  1 999,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • WILD CAT 7.1 zaprojektowano z myślą o kobietach. Cała geometria roweru w każdym rozmiarze ramy dostosowana jest do płci pięknej. Rura pozioma jest obniżona i skrócona, by łatwo można było sterować rowerem nawet w najtrudniejszych warunkach. Dwa malowania: fioletowy i turkusowy będą pasowały do większości sportowych strojów.
  1 649,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • WILD CAT 1 zaprojektowano z myślą o kobietach. Cała geometria roweru w każdym rozmiarze ramy dostosowana jest do płci pięknej. Rura pozioma jest obniżona i skrócona, by łatwo można było sterować rowerem nawet w najtrudniejszych warunkach. Dwa malowania: fioletowy i turkusowy będą pasowały do większości sportowych strojów.
  1 799,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Seria rowerów Bolinas Ridge została zaprojektowana dla rekreacyjnego użytkownika, który chce odkrywać coraz trudniejsze pobliskie szlaki. Aluminiowa rama serii 1, 100 mm skoku amortyzatora oraz niezawodny napęd Shimano zachęca do coraz trudniejszego terenu i przełamywania limitów. Wszystkie rowery wyposażone są w hamulce tarczowe dla zwiększenia bezpieczeństwa i kontroli.
  1 799,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać