Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Kross Lea 6.0

KROSS Lea 6.0 to sprawdzony osprzęt od uznanych producentów. Za przyjemną oraz szybką zmianę przełożeń odpowiedzialna jest tylna oraz przednia przerzutka Sunrace. Dzięki trzyrzędowej korbie oraz ośmiobiegowej kasecie udało nam się wyposażyć rower w 24 przełożenia, które przydadzą się w każdym terenie

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego produktu skontaktuj się z nami telefonicznie (032) 211-90-59 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby się z nami skontaktować.

.

2 999,00 zł

RamaAluminium
Wielkość kół27,5"
WidelecSR SUNTOUR XCT30 HLO
KierownicaAluminium (640mm, 31.8mm)
Wspornik kierownicyAluminium (XXS - 60mm, XS/S - 75mm, M - 90mm, 31.8mm, wznios 7°)
Wspornik SiodłaAluminium (350mm, 27.2mm)
SiodłoSelle Royal
ManetkiSUNRACE DLM503
Przerzutka przedniaSUNRACE FDM500
Przerzutka tylnaSUNRACE RDM57
HamulceJAK Y-1
Dźwignie hamulcaJAK Y-1
Kaseta/wolnobiegSUNRACE CSM66
ŁańcuchYBN S50
Mechanizm KorbowySUNTOUR XCC
ObręczeKross (aluminium, podwójna ścianka)
OponyMITAS OCELOT V85 29X2.1
Kolekcja2023

KROSS LEA 6.0

Katarzyna Nosowska powiedziała, że kobieta jest organizmem ultradoskonałym. W pełni się z tym zgadzamy, dlatego stworzyliśmy rower, który pomoże ci w każdej podróży. Aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że tej pomocy nie potrzebujesz. Dlatego KROSS Lea 6.0, rower dla prawdziwej kobiety, został stworzony tak, że też żadnej pomocy nie potrzebuje. To rower, który odnajdzie się w każdych warunkach. Niezależnie, czy będzie to leśna ścieżka czy środek tętniącego życiem miasta.

KROSS Lea 6.0 SR w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Osprzęt

KROSS Lea 6.0 SR to sprawdzony osprzęt od uznanych producentów. Za przyjemną oraz szybką zmianę przełożeń odpowiedzialna jest tylna oraz przednia przerzutka Sunrace. Dzięki trzyrzędowej korbie oraz ośmiobiegowej kasecie udało nam się wyposażyć rower w 24 przełożenia, które przydadzą się w każdym terenie, w który postanowisz zabrać rower. KROSS Lea 6.0 został wyposażony w amortyzowany widelec SR Suntour XCT30 HLO ułatwiający jazdę w lekkim terenie poprzez wygładzanie nierówności, które możesz napotkać na drodze. Rower dostępny jest także z kołami 27,5” lub 29”. To ty wybierasz na jakim rozmiarze kół wolisz jeździć. Niezależnie jednak od wybranego rozwiązania znajdziesz na nich wysokiej jakości opony Mitas Ocelot V85 o szerokości 2,1 cala, które ułatwią Ci podróż w każdym terenie. Ponadto rower wyposażony jest w hydrauliczne hamulce tarczowe JAK-Y1. Wygoda eksploatacji, wysoka i łatwo modulowana siła hamowania to dwie najważniejsze cechy tego rozwiązania.

Dopasowanie to podstawa

Rama KROS Lea 6.0 SR została wykonana z aluminium performance. Jest to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejedną rowerzystkę swoimi właściwościami. KROSS Lea 6.0 to rower MTB przeznaczony do lekkiego terenu. Została w niej zastosowana dostosowana dla kobiet geometria, która ułatwia wsiadanie oraz zsiadanie z roweru, a także jest dostosowana do osób o drobniejszej budowie. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Napisz opinię

Kross Lea 6.0

Kross Lea 6.0

KROSS Lea 6.0 to sprawdzony osprzęt od uznanych producentów. Za przyjemną oraz szybką zmianę przełożeń odpowiedzialna jest tylna oraz przednia przerzutka Sunrace. Dzięki trzyrzędowej korbie oraz ośmiobiegowej kasecie udało nam się wyposażyć rower w 24 przełożenia, które przydadzą się w każdym terenie

Może Cię zainteresować

Inne produkty tej kategorii
Proszę czekać