Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
  • Chwyty Kross Certain - wykonane z trwałej i wygodnej mieszanki gum w technologii double density. Twardy rdzeń doskonale przylega do kierownicy, przez co zapobiega ślizganiu się chwytu. Miękka, a zarazem agresywna faktura chwytu zapewnia wysoką kontrolę. Zastosowanie pojedynczego, aluminiowego o-ringu pozwala na pewne mocowanie na kierownicy. W komplecie korki.
    34,99 zł
    Oczekiwanie na dostawę
  • Chwyty Kross Ultra Foam -  wykonane z ultralekkiej pianki EVA o wysokiej gęstości. Używane przez profesjonalistów. Ergonomiczny profil zapewnia komfort użytkowania. W komplecie korki. Specyfikacja:Materiał: pianka EVA Długość: 127 mm Waga: 51 g (para)
    19,99 zł
  • Chwyty Kross Handy - wykonane z antypoślizgowego i trwałego polimeru - Kratonu. Wykorzystane materiały zwiększają wygodę i redukują wibrację. Specyfikacja:Materiał: Kraton Długość: 130 mm Waga: 99 g (para)
    14,99 zł
    Oczekiwanie na dostawę
  • Chwyty Kross Grippen 2 - Wygodne chwyty wykonane z mieszanki dwóch rodzajów gumy. Dzięki takiemu zabiegowi chwyty są wygodne i wytrzymałe. Specjalnie dobrany kształt chwytu poprawia ergonomię i zmniejsza ucisk powodowany przez kierownicę. Zastosowanie pojedynczego, aluminiowego o-ringu pozwala na pewne mocowanie na kierownicy. W komplecie korki.
    49,99 zł
  • Chwyty Scale - Chwyty wykonane z antypoślizgowego i trwałego polimeru - Kraton, w technologii Double Density. Wykorzystane materiały zwiększają wygodę uchwytu i redukują wibrację.
    19,99 zł
Proszę czekać