Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Pure 1 to nowa jakość wśród prostych liczników. Duży, czytelny wyświetlacz (45x29mm) osadzony w obudowie o małych ramkach zapewnia doskonałą widoczność potrzebnych aktualnie funkcji. Wersja przewodowa.
  119,00 zł
 • Promocja! Taniej o 18,00 zł
  Licznik Sigma 9.16 - Licznik rowerowy z wszechstronnymi funkcjami rowerowymi. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Pięć funkcji rowerowych oraz trzy funkcje czasu.
  100,00 zł 118,00 zł
  Promocja! Taniej o 18,00 zł
  100,00 zł 118,00 zł
 • Licznik Sigma 7.16 ATS - Bezprzewodowy licznik rowerowy dla początkujących z wszechstronnymi funkcjami rowerowymi. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Pięć funkcji rowerowych oraz trzy funkcje czasu.
  119,00 zł
 • Licznik Sigma 7.16 - Licznik rowerowy dla początkujących z wszechstronnymi funkcjami rowerowymi. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Pięć funkcji rowerowych oraz trzy funkcje czasu.
  99,00 zł
 • Licznik Sigma 5.16 - Klasyczny licznik rowerowy dla wszystkich. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Trzy funkcje rowerowe o raz dwie funkcje czasu.
  76,00 zł
 • Licznik Sigma 16.12 - szesnasto fukcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Profesjonalny licznik z linii TOPLINE 2012. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem.
  139,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 12.12 STS - bezprzewodowy, dwunasto funkcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem.
  189,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 12.12 - dwunasto funkcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. 
  119,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 8.12 ATS - bezprzewodowy, ośmio funkcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi.
  129,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 8.12 - ośmio funkcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi.
  89,90 zł
 • Licznik Sigma 5.12 - pięcio funkcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi.
  69,99 zł
 • Licznik Sigma Speedmaster 5000 - pięcio funkcyjny, prosty w obsłudze licznik renomowanej niemieckiej firmy Sigma. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi.
  49,90 zł
Proszę czekać