Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Gogle Arctica G88C1

Gogle Arctica G88C1 wyposażone są w system podwójnych szkieł, Anti-Fog oraz Clima Cool System. Model G-88C-3 jest kompatybilny z kaskiem, można założyc na okulary korekcyjne.

Gogle_Arctica_G88C1

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

149,00 zł

System podwójnych szkieł oraz system wentylacji to dwie niezwykle istotne cechy gogli narciarskich zapobiegające parowaniu szkieł. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z twardego i odpornego na uderzenia poliwęglanu. Szybka wewnętrzna wykonana jest Octanu Celulozy pokrytego warstwą Anti-Fog.

Octan Celulozy
 - wysokiej jakości tworzywo zastosowane do produkcji gogli Arctica. Jest to materiał wyjątkowo trwały i odporny na zarysowania, który cechuje przejrzystość oraz wytrzymałość.

Clima Cool System
 – doskonały system wentylacyjny, gwarantujący ochronę gogli narciarskich przed parowaniem. Zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach.

Powłoka Anti-Fog 
– specjalna warstwa, która zapobiega zaparowaniu szkieł w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

Ramka TPU – gogle narciarskie Arctica G-88C-3 wykonane są wyjątkowo wytrzymałego tworzywa zachowującego elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.

Kategoria szkieł – szyba zewnętrzna pokryta jest powłoką lustrzaną. Gogle Arctica G-88C-3 posiadają szkła - kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18%-43% 

Filtr UV 400 – blokuje wszystkie zakresy promieniowania UVA, UVB i UVC oferując 100% ochronę oczu przed ekspozycją na niebezpieczne światło słoneczne.

Dwuwarstwowa gąbka:
Warstwa pianki poliuretanowej o średniej gęstości pokryta jest miękkim, przyjemnym w dotyku i hipoalergicznym materiałem polarfleece. 

Wymiary:
Szerokość między zawiasami:  16,5 cm
Wysokość soczewki: 7 cm
Wysokość soczewki z oprawka: 8,5 cm

Napisz opinię

Gogle Arctica G88C1

Gogle Arctica G88C1

Gogle Arctica G88C1 wyposażone są w system podwójnych szkieł, Anti-Fog oraz Clima Cool System. Model G-88C-3 jest kompatybilny z kaskiem, można założyc na okulary korekcyjne.

Może Cię zainteresować

Inne produkty tej kategorii
Proszę czekać