Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Kross Racer 4.0 to idealny sposób na rozpoczęcie rowerowej przygody. Ten mały rowerek na kołach 16 cali został wyposażony w lekką, aluminiową ramę. Zaprojektowany tak, aby umożliwić dzieciom jak najwygodniejsze i najbezpieczniejsze przyswajanie rowerowych umiejętności. Jego trwała konstrukcja jest bezpieczna i odporna na uszkodzenia, nie bojąc się dziecięcego temperamentu.
  699,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower 16" Polly - przedział wieku również nie jest tu określony dokładnie , mniej więcej od 4 roku życia nawet do 6 . Rowery nie są tylko wyższe ale i dłuższe , więc przy doborze tego roweru dla dziecka pod uwagę trzeba wziąść odległość siodła do skręconej kierownicy , tak żeby nasze dzieci czuły się bezpiecznie . Boczne koła są łatwo demontowane więc jazda bez nich będzie wielką frajdą.
  649,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower 16" Denis - przedział wieku również nie jest tu określony dokładnie , mniej więcej od 4 roku życia nawet do 6 . Rowery nie są tylko wyższe ale i dłuższe , więc przy doborze tego roweru dla dziecka pod uwagę trzeba wziąść odległość siodła do skręconej kierownicy , tak żeby nasze dzieci czuły się bezpiecznie . Boczne koła są łatwo demontowane więc jazda bez nich będzie wielką frajdą.
  649,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kross Mini 3.0 to propozycja bezpiecznego i wygodnego roweru dziecięcego na kołach 16 cali. Model Mini 3.0 stworzyliśmy z myślą o dziewczynkach, które uczą się techniki jazdy na rowerze. Dzięki niskiej ramie, wsiadanie oraz zsiadanie z Krossa Mini 3.0 jest bardzo wygodne i łatwe, a małe kółka 16 cali sprawiają, że rower jest bardzo zwinny i ułatwia naukę jazdy.
  559,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kross Racer 3.0 to propozycja dla małego rowerzysty, który dzięki przemyślanej konstrukcji szybko przyswoi sobie tajniki jazdy na rowerze. Koła 16 cali w połączeniu z odpowiednio niską ramą sprawiają, że Kross Racer 3.0 jest zwinny i poręczny, a jego wytrzymała konstrukcja nie boi się nieostrożnego traktowania i dziecięcego temperamentu.
  659,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Gilbert - Rower dla każdego chłopca z przedziału wiekowego 4-6 lat ; zbudowany na kołach 16" , posiada boczne kółka, dzwonek, błotniki oraz przedni hamulec typu V-brake, tylni hamulec jest tradycyjny . Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej : kremowym , brązoym, czerwonym i niebiskim .
  499,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Annie - Rower dla każdej dziewczynki z przedziału wiekowego 4-6 lat ; zbudowany na kołach 16" , posiada boczne kółka, dzwonek, błotniki oraz przedni hamulec typu V-brake, tylni hamulec jest tradycyjny . Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej : białym , różowym, miętowym oraz czerwonym .
  499,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać