Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

O nas

Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pracę i zaangażowanie. Obiecujemy że nadal za cel nr 1 będziemy stawiać sobie Wasze zadowolenie.

Początki Firmy Natan sięgają 1995r kiedy to z połączenia miłości i pasji do rowerów powstał nasz pierwszy sklep w Woli. Przez lata budowane doświadczenie pozwoliło nam rozszerzyć działalność i otworzyć kolejne siedziby w Pszczynie i Tychach.Aby móc sprostać stale rosnącym oczekiwaniom naszych klientów oraz nadążyć za szybko zmieniającym się rynkiem jesteśmy dealerami najlepszych marek rowerowych tj.: Giant, Merida oraz Kross. Jako potwierdzenie odnoszonych przez nas sukcesów przyznano nam liczne nagrody m.in. Dealera roku firmy Kross oraz Statuetkę Najlepszego Partnera w Biznesie za wieloletnią współpracę.

W naszych sklepach znajdziesz rowery znanych i sprawdzonych marek jak rowniez specjalnie przez nas wybierane godne polecenia rowery:

  • Giant - najbardziej rozpoznawalna marka w kraju i na świecie
  • Kross - największy polski producent 
  • Merida - potęga światowa
  • Cossack - jakość i cena


i wiele innych które możemy Państwu zaoferować.

Odwiedź profesjonalne Serwisy rowerowe w sklepach Natan!


Sklepy NATAN wykonują przeglądy gwarancyjne jak i pogwarancyjne rowerów zakupionych w naszych sklepach co oczywiste na preferencyjnych warunkach . Serwisujemy ponadto wszystkie typy rowerów a doświadczenia serwisantów jak i długoletnia działalność na rynku gwarantuje fachowość wykonywanych usług.

Ponadto udzielamy porad oraz precyzyjnie oceniamy stan techniczny rowerów a wszelkie prace wykonujemy rzetelnie i sprawnie. Nasze ceny sa najniższe w regionie.


Proszę czekać