Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

O nas

Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pracę i zaangażowanie. Obiecujemy że nadal za cel nr 1 będziemy stawiać sobie Wasze zadowolenie.

Początki Firmy Natan sięgają 1995r kiedy to z połączenia miłości i pasji do rowerów powstał nasz pierwszy sklep w Woli. Przez lata budowane doświadczenie pozwoliło nam rozszerzyć działalność i otworzyć kolejne siedziby w Pszczynie i Tychach.Aby móc sprostać stale rosnącym oczekiwaniom naszych klientów oraz nadążyć za szybko zmieniającym się rynkiem jesteśmy dealerami najlepszych marek rowerowych. Jako potwierdzenie odnoszonych przez nas sukcesów przyznano nam liczne nagrody m.in. Dealera roku firmy Kross oraz Statuetkę Najlepszego Partnera w Biznesie za wieloletnią współpracę.

W naszych sklepach znajdziesz rowery znanych i sprawdzonych producentów!

Odwiedź profesjonalne Serwisy rowerowe w sklepach Natan!


Sklepy NATAN wykonują przeglądy gwarancyjne jak i pogwarancyjne rowerów zakupionych w naszych sklepach co oczywiste na preferencyjnych warunkach . Serwisujemy ponadto wszystkie typy rowerów a doświadczenia serwisantów jak i długoletnia działalność na rynku gwarantuje fachowość wykonywanych usług.

Ponadto udzielamy porad oraz precyzyjnie oceniamy stan techniczny rowerów a wszelkie prace wykonujemy rzetelnie i sprawnie. Nasze ceny sa najniższe w regionie.


Proszę czekać