Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Aktywna Piana do mycia roweru Bike on Wax - Profesjonalny środek do ręcznego mycia roweru. Preparat posiada doskonałe właściwości odtłuszczające, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie drogowe zanieczyszczenia. Nie odbarwia elementów chromowo-niklowych ani stalowych, jest neutralny dla powierzchni plastikowych i uszczelek gumowych. Zawiera inhibitory korozji.
  16,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Profesjonalny regulowany bagażnik rowerowy. Posiada przesunięty w dół punkt montażu sakw, co obniża środek ciężkości, podnosząc bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wygodna regulacja pozwala dopasować go do różnych kształtów ram i różnych wielkości koła. Dzięki swojej budowie może być stosowany w ramach wyposażonych w hamulce tarczowe.
  119,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Aluminiowy, regulowany bagażnik rowerowy wyposażony w system szybkiego montażu i demontażu CARRY MORE. Posiada wygodną regulacje która pozwala dopasować go do różnych kształtów ram i różnych wielkości koła 24" - 28". Może być stosowany w ramach wyposażonych w hamulce tarczowe. Usztywniony tył umożliwia montaż oświetlenia o rozstawie śrub 50-80mm.
  175,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lekki bagażnik mocowany do ramy. Wygodna regulacja pozwala dopasować go do różnych kształtów ram i różnych wielkości koła. Tylna blacha usztywniająca umożliwia montaż oświetlenia o rozstawie śrub 50-80mm.
  99,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Brunox Deo – pojemność 100ml innowacyjny, szwajcarski preparat wydłużający  żywotność goleni amortyzatorów w rowerach.  Swoją sprawność zawdzięcza obecności systemu .Czyści i konserwuje, dodaje płynności w pracy amortyzatorów (zmniejsza tarcie goleni) i wszelkiego rodzaju siłowników. Posiada doskonałe właściwości antykorozyjne.
  18,00 zł
 • Brunox Top-Kett - pojemność 100ml.Świetna ochrona antykorozyjna łańcucha rowerowego, zapewniająca również jego dobre smarowanie. Jeśli używasz swojego roweru w trudnych warunkach, przy każdej pogodzie, także w zimie, na zasolonych jezdniach, potrzebujesz Brunox® Top-Kett.Gwarantuje on 5 razy dłuższą ochronę antykorozyjną od innych środków.
  22,90 zł
 • Brunox Top-Kett - pojemność 50ml.Świetna ochrona antykorozyjna łańcucha rowerowego, zapewniająca również jego dobre smarowanie. Jeśli używasz swojego roweru w trudnych warunkach, przy każdej pogodzie, także w zimie, na zasolonych jezdniach, potrzebujesz Brunox® Top-Kett.Gwarantuje on 5 razy dłuższą ochronę antykorozyjną od innych środków.
  12,90 zł
 • Fotelik Guppy RS - Fotelik dziecięcy wykonany z najlepszych materiałów zapewni komfort oraz bezpieczeństwo podczas małych i dużych wycieczek z pociechami. 
  369,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Fotelik Wallaroo - Fotelik dziecięcy wykonany z najlepszych materiałów zapewni komfort oraz bezpieczeństwo podczas małych i dużych wycieczek z pociechami.
  239,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kubełek czystości to najnowszy zestaw produktów do czyszczenia i pielęgnacji roweru firmy Bike on Wax. W skład kubełka wchodzi:Aktywna Piana do Mycia Roweru - atomizer 500 ml  Olej do Łańcucha z Teflonem - smarowniczka 100 ml Zmywacz do Koronek i Hamulców Rowerowych -  aerozol 100 ml Chusteczka do Czyszczenia i Nabłyszczania Roweru Gąbka Mikrofibra Odblask na Nogę
  49,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa Przód Prox "Torch" 500lm- lampko - latarka z ZOOM-em, na akumlator.
  82,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa przód Prox "Torch" 500lm - lampko - latarka z ZOOM-em, na baterie.
  62,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa Przód Prox Aero - Przednia Lampa z akumlatorem ładowanym poprzez USB o mocy 120 Lumenów
  59,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa Przód Prox Avior I X Power Cree - lampa przednia na akumlator
  179,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa Przód Prox Dual Power 2x Cree - lampa przednia na akumlator
  229,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampa Przód Prox Ursa - Przednia Lampa z akumlatorem ładowanym poprzez USB o mocy 300 Lumenów
  74,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 5.16 - Klasyczny licznik rowerowy dla wszystkich. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Trzy funkcje rowerowe o raz dwie funkcje czasu.
  79,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 7.16 - Licznik rowerowy dla początkujących z wszechstronnymi funkcjami rowerowymi. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Pięć funkcji rowerowych oraz trzy funkcje czasu.
  104,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 7.16 ATS - Bezprzewodowy licznik rowerowy dla początkujących z wszechstronnymi funkcjami rowerowymi. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Pięć funkcji rowerowych oraz trzy funkcje czasu.
  144,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Licznik Sigma 9.16 - Licznik rowerowy z wszechstronnymi funkcjami rowerowymi. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Pięć funkcji rowerowych oraz trzy funkcje czasu.
  122,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać