Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Płatności

Oferujemy Państwu dwie dogodne formy zapłaty za zakupy w naszym: przelew tradycyjny oraz płatność za pośrednictwem platformy płatniczej PayU.


1) Dla osób chcących dokonać płatności w tradycyjny sposób oferujemy możliwość wykonania zwyczajnego przelewu bezpośrednio na konto naszego sklepu lub za pośrednictwem przekazu pocztowego.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Natan Rowery
ul. Kopalniana 5, 43-225 Wola
Numer konta bankowego: ING Bank Śląski SA 22 1050 1315 1000 0092 1396 2146
Tytuł przelewu: #numer zamówienia


2) Zapewniamy Państwu wygodny oraz bezpieczny sposób elektronicznej płatności online za dokonane zakupy w sklepie Just Great!


PayU

Dzięki niezawodnemu mechanizmowi działania w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie od systemu płatności, że zamówienie zostało zapłacone. To rozwiązanie pozwala nam dokonać wysyłki bezpośrednio po dokonaniu przez Państwa zakupów, co pozytywnie wpływa na poziom naszych usług, a przede wszystkim na Państwa zadowolenie.

Mogą Państwo wybrać jeden z oferowanych banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

Proszę czekać