Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Nowy
  Giant Animator 16" Nic nie przebije wrażeń z jazdy pierwszym rowerem na pedały. Ten dwukołowiec jest wyposażony w zdejmowane kółka treningowe i ułatwia dzieciom pokochanie jazdy na rowerze już od najmłodszych lat.
  999,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy
  Giant Liv Adore 16"JEJ PIERWSZY DWUKOŁOWIEC TO JEDNO Z NAJWSPANIALSZYCH DOŚWIADCZEŃ W ŻYCIU, A KOLOROWY ADORE ZNACZNIE JE UŁATWIA.
  999,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy
  Giant XTC JR 2 24Oto Twój bilet na szlak. XTC Jr 24 to idealny sposób na wprowadzenie młodych rowerzystów w jazdę terenową. Model XTC Jr 24 został zaprojektowany, aby zmotywować młodych rowerzystów do jazdy w terenie. Z lekką aluminiową ramą, przednim amortyzatorem, szybko toczącymi się 24-calowymi kołami i oponami gotowymi na szlak, ten mini rower górski jest gotowy na każdą przygodę.
  1 299,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Oto Twój bilet na szlak. XTC Jr 20 to idealny sposób na wprowadzenie młodych rowerzystów w jazdę terenową. Model XTC Jr 20 został zaprojektowany, aby zmotywować młodych rowerzystów do jazdy w terenie. Z lekką aluminiową ramą, przednim amortyzatorem, szybko toczącymi się 20-calowymi kołami i oponami gotowymi na szlak, ten mini rower górski jest gotowy na każdą przygodę.
  1 199,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy
  Giant XTC JR DISC 24Doskonałe osiągi w terenie w niewielkim rozmiarze. Dzięki aluminiowej ramie, przedniemu amortyzatorowi i hamulcom tarczowym młodzi rowerzyści będą gotowi pokonać podjazdy i dobrze się bawić na zjazdach.
  1 549,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy
  Giant Live Enchant 24 Disc Zaprojektowany, by był lekki, zwrotny i łatwy do manewrowania. Szybko toczące się koła 24-calowe i terenowe opony sprawiają, że Enchant to fajny, stabilny rower, który pomoże jej nabyć pewności siebie i umiejętności.
  1 549,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • ENCHANT TO LEKKI I ŁATWY W PROWADZENIU MODEL, DZIĘKI KTÓREMU DZIEWCZYNKI ODKRYJĄ SWOJĄ DROGĘ DO WIELKIEJ PRZYGODY.
  1 499,00 zł
 • ENCHANT TO LEKKI I ŁATWY W PROWADZENIU MODEL, DZIĘKI KTÓREMU DZIEWCZYNKI ODKRYJĄ SWOJĄ DROGĘ DO WIELKIEJ PRZYGODY.
  1 199,00 zł
 • LEKKI I ŁATWY W MANEWROWANIU ENCHANT POPROWADZI JĄ KU PRZYGODZIE. Zaprojektowany, by był lekki, zwrotny i łatwy do manewrowania. Szybko toczące się koła 20-calowe i terenowe opony sprawiają, że Enchant to fajny, stabilny rower, który pomoże jej nabyć pewności siebie i umiejętności. 
  1 199,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy
  Giant Liv Enchant 24 Zaprojektowany, by był lekki, zwrotny i łatwy do manewrowania. Szybko toczące się koła 24-calowe i terenowe opony sprawiają, że Enchant to fajny, stabilny rower, który pomoże jej nabyć pewności siebie i umiejętności. 
  1 299,00 zł
 • Rower biegowy Mini - pierwszy rower naszego dziecka , chociaż nie znajdzimy w nim pedałów ani łańcucha warto od niego zacząć rowerową przygodę. Dzieci podczas jazdy na biegówce uczą się równowagi oraz pewności siebie , jest to świetne przygotowanie do jazdy na tradycyjnym rowerku 12 ". Lekka aluminiowa rama i pompowane koła 12" będą tylko wspomagać nasze pociechy w pierwszej nauce jazdy .
  299,00 zł
 • Annie - Rower dla każdej dziewczynki z przedziału wiekowego 4-6 lat ; zbudowany na kołach 16" , posiada boczne kółka, dzwonek, błotniki oraz przedni hamulec typu V-brake, tylni hamulec jest tradycyjny . Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej : białym , różowym, miętowym oraz czerwonym .
  499,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać