Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
 • Rower 12" Maya - rowerki przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5- 4lat , chociaż nie jest to sztywna granica wiekowa bo jak wiadomo , każde dziecko rozwija się w innym tempie. Rowerki są przede wszystkim bezpieczne , mają boczne kółka , ochraniacze piankowe na kierownicy, dzwonek oraz odblaski.
  499,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower 12" Kido - rowerki przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5- 4lat , chociaż nie jest to sztywna granica wiekowa bo jak wiadomo , każde dziecko rozwija się w innym tempie. Rowerki są przede wszystkim bezpieczne , mają boczne kółka , ochraniacze piankowe na kierownicy, dzwonek oraz odblaski.
  499,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower 12" - Tom - rowerki przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5- 4lat , chociaż nie jest to sztywna granica wiekowa bo jak wiadomo , każde dziecko rozwija się w innym tempie. Rowerki są przede wszystkim bezpieczne , mają boczne kółka , ochraniacze piankowe na kierownicy, dzwonek oraz odblaski.
  449,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower 12" Cindy -rowerki przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5- 4lat , chociaż nie jest to sztywna granica wiekowa bo jak wiadomo , każde dziecko rozwija się w innym tempie. Rowerki są przede wszystkim bezpieczne , mają boczne kółka , ochraniacze piankowe na kierownicy, dzwonek oraz odblaski.
  449,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower biegowy Mini - pierwszy rower naszego dziecka , chociaż nie znajdzimy w nim pedałów ani łańcucha warto od niego zacząć rowerową przygodę. Dzieci podczas jazdy na biegówce uczą się równowagi oraz pewności siebie , jest to świetne przygotowanie do jazdy na tradycyjnym rowerku 12 ". Lekka aluminiowa rama i pompowane koła 12" będą tylko wspomagać nasze pociechy w pierwszej nauce jazdy .
  299,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • WOLNOŚĆ I ZABAWA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. TEN WYSOKIEJ JAKOŚCI ROWER DZIECIĘCY OBUDZI W TWOJEJ CÓRCE ZAMIŁOWANIE DO PRZYGÓD.
  749,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • ANIMATOR TWORZY WSPOMNIENIA, KTÓRYCH MŁODY ROWERZYSTA NIGDY NIE ZAPOMNI.
  749,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać