Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Lista produktów producenta: Bike on Wax

Rower musi być jakiś. Czysty i sprawny choćby. Z rowerem nie może być wstyd pokazać się na mieście. Dlatego Bike On Wax stworzyło pierwszą linię kosmetyków i chemii rowerowej z myślą o wszystkich użytkownikach dwóch kółek. Rama błyszcząca, siodełko zadbane, łancuchy nieskrzypiące. Tak to właśnie powinno wyglądać - i wygląda: z Bike on Wax.

Więcej
 • Aktywna Piana do mycia roweru Bike on Wax - Profesjonalny środek do ręcznego mycia roweru. Preparat posiada doskonałe właściwości odtłuszczające, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie drogowe zanieczyszczenia. Nie odbarwia elementów chromowo-niklowych ani stalowych, jest neutralny dla powierzchni plastikowych i uszczelek gumowych. Zawiera inhibitory korozji.
  16,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kubełek czystości to najnowszy zestaw produktów do czyszczenia i pielęgnacji roweru firmy Bike on Wax. W skład kubełka wchodzi:Aktywna Piana do Mycia Roweru - atomizer 500 ml  Olej do Łańcucha z Teflonem - smarowniczka 100 ml Zmywacz do Koronek i Hamulców Rowerowych -  aerozol 100 ml Chusteczka do Czyszczenia i Nabłyszczania Roweru Gąbka Mikrofibra Odblask na Nogę
  49,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Olej do Łańcucha z Teflonem Bike on Wax 100ml - Olej stworzony z myślą o użytkownikach wykorzystujących rower w celach rekreacyjnych lub jako codzienny środek transportu. Pozostawia cienki, niebrudzący film, który zwiększa żywotność łańcucha i minimalizuje jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące, a jego powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna.
  17,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Olej do Łańcucha z Teflonem Bike on Wax 100ml Aerozol - Olej stworzony z myślą o użytkownikach wykorzystujących rower w celach rekreacyjnych lub jako codzienny środek transportu. Pozostawia cienki, niebrudzący film, który zwiększa żywotność łańcucha i minimalizuje jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące, a jego powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna.
  19,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Olej do Łańcucha z Teflonem Bike on Wax 400ml Aerozol - Olej stworzony z myślą o użytkownikach wykorzystujących rower w celach rekreacyjnych lub jako codzienny środek transportu. Pozostawia cienki, niebrudzący film, który zwiększa żywotność łańcucha i minimalizuje jego wydłużanie. Posiada znakomite właściwości smarujące, a jego powłoka ochronna jest ciągliwa i elastyczna.
  34,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Piana na Gazie do Napędu Bike on Wax 500ml - Profesjonalny środek do usuwania smarów i trudnych zabrudzeń z napędu i łańcucha. Unikalny skład i forma aerozolu sprawiają, że to najskuteczniejszy środek do czyszczenia łańcucha i napędu dostępny na rynku. Po rozpyleniu zamienia się w pianę, która rozpuszcza wszystkie zabrudzenia i sprawia, że mechanizm błyszczy jak nowy!
  32,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Preparat Wielofunkcyjny Bike on Wax 100ml - Odrdzewia, myje, smaruje i konserwuje elementy metalowe w rowerze. Posiada doskonałe właściwości penetrujące dzięki którym dostaje się do trudno dostępnych miejsc, czyszcząc i zabezpieczając powierzchnię. Dzięki temu środek ułatwia rozdzielanie zapieczonych elementów w trudno dostępnych miejscach, takich jak: przerzutki, piwoty hamulców itp.
  14,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Preparat Wielofunkcyjny Bike on Wax 400ml - Odrdzewia, myje, smaruje i konserwuje elementy metalowe w rowerze. Posiada doskonałe właściwości penetrujące dzięki którym dostaje się do trudno dostępnych miejsc, czyszcząc i zabezpieczając powierzchnię. Dzięki temu środek ułatwia rozdzielanie zapieczonych elementów w trudno dostępnych miejscach, takich jak: przerzutki, piwoty hamulców itp.
  24,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Smar Litowy Bike on Wax 100ml - Produkt przeznaczony do smarowania łożysk tocznych, ślizgowych oraz innych współ pracujących elementów trących w rowerze. Zalecany do pracy w warunkach wymagających wysokiej stabilności mechanicznej smaru. Zapewnia właściwości antykorozyjne, a także odporność na starzenie oraz działanie wody. Zakres temperatur od  –30°C do 140°C.
  9,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Środek do Czyszczenia i Odtłuszczania Roweru Bike on Wax - Profesjonalny środek do usuwania zabrudzeń z roweru. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu błota, czy innych zabrudzeń organicznych, jak i przy czyszczeniu pozostałości oleju i smaru z elementów konstrukcyjnych roweru. Preparat zawiera dodatki antykorozyjne, można go bezpiecznie stosować na takich powierzchniach jak: aluminium
  17,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Środek do jasnych opon Bike on Wax - Profesjonalny środek do usuwania zabrudzeń z jasnych opon. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu błota, trawy i innych zabrudzeń organicznych oraz drogowych. Można go bezpiecznie stosować na każdym rodzaju opon. Łączy w sobie właściwości wielu różnych środków czyszczących. Nie obciąża środowiska i jest bezpieczny w użytkowaniu.
  19,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zmywacz do Koronek i Hamulców Bike on Wax 100ml - Profesjonalny środek do usuwania zabrudzeń z koronek i hamulców rowerowych. Posiada doskonałe właściwości czyszczące, odtłuszczające i myjące. Bardzo skuteczny, szybko odparowuje pozostawiając powierzchnię suchą i czystą. Nie pozostawiają filmu olejowego i pozostałości smarów.
  14,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zmywacz do Koronek i Hamulców Bike on Wax 500ml - Profesjonalny środek do usuwania zabrudzeń z koronek i hamulców rowerowych. Posiada doskonałe właściwości czyszczące, odtłuszczające i myjące. Bardzo skuteczny, szybko odparowuje pozostawiając powierzchnię suchą i czystą. Nie pozostawiają filmu olejowego i pozostałości smarów.
  24,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Proszę czekać